Fonyód kupa eredmények

Tisztelt Barátaink!
A hétvégi Fonyód kupa 42 hajó részvételével sikeresen zárult. Alább találhatók a kupa osztályonkénti eredményei:

Többtestű osztály

# Hajó Kormányos
1 Unicream Debreceni Ákos
2 G Cat Károly Attila
3 Top Cat Joó Máriusz
4 Szőke Ciklon Benedek Ádám
5 Katamara Tavali Gábor

Yardstick I

# Hajó Kormányos Befutás
1 Distinti Saluti Bíró Márk 11:26:22
2 Aqva Simó Béla 11:23:04
3 Aeroplane Márfi Miklós 11:32:04
4 Addio Sótonyi Sándor 11:41:25
5 Mérges Rája Kádár Sándor 11:40:28
6 Natasa Fischer Dezső 11:26:00
7 Honfoglaló Gosztonyi András 11:19:20
8 B One Somogyi Zsolt 11:42:55
9 Marlin Tarjányi Attila 11:39:20

Yardstick II

# Hajó Kormányos Befutás
1 Penelopé Papp Gábor 11:31:51
2 Inyama Molnár Gábor 11:34:29
3 Pacsirta Fodor Róbert 11:41:53
4 Mythos Török Veronika 11:47:57
5 Kon-Tiki Parádi Péter 11:53:19
6 Baloo Szilágyi Lajos 11:55:31
7 Pacida II Frank László 11:55:43
8 St. Elmo Góczán László 11:51:52
9 Dínó Fodor Miklós 11:56:26
10 Ventus Mészáros György 11:53:29
11 Joy László Gábor 11:53:00
12 Virtuelle Orsolics Zsolt 12:07:06
13 Aphrodité Berényi András 12:02:46
14 Dudu Szabó László 12:04:46
15 Unicum Next Dr. Pap Gábor 12:13:10

Yardstick III

# Hajó Kormányos Befutás
1 Maximilla Balázs Tamás 11:22:09
2 Vagány Mayer Tamás 11:11:44
3 Domby Domborovszki János 11:18:44
4 Zsaben Somossy Attila 11:22:27
5 Macera Győri Gábor 11:38:31
6 Nomád Stefán Katalin 11:36:33
7 DeBoat Devecsery Péter 11:38:40

Összevont yolle

# Hajó Kormányos Befutás
1 Dáridó Németh Dávid 11:40:35
2 Hobo Kenéz László 11:43:16
3 Lázadó Dr. Gaál Péter 11:50:43
4 Desiree Székely Miklós 11:51:37
5 Hablegény Srancz István 12:04:04/td>
6 Méhes Kristóf 12:18:06

Teljes eredmény táblázat letöltése

Fonyód kupa 2019

Kedves vitorlázó Barátaink!

Szeptember 28.-án Fonyód Kupa vitorlásverseny!
A Fonyódi Kormoránok VE, Fonyódi VE, és a TVSK Port Lacaj közös rendezésében.
Nevezés 27.-én 16 órától valamint 28.-án 7 órától a vitorláskikötő Sekli büfé előtt.
Kormányosi: 8.30
Rajt: 9.30
Vacsora és díjkiosztó a Gyöngyhalász étteremben lesz!
Várunk mindenkit szeretettel

Versenykiírás letöltése

Fonyód kupa 2018

Tisztelt Barátaink!
Hétvégén megtartottuk a három fonyódi vitorlásegyesület szervezésében(Fonyódi Kormoránok VE, Fonyódi VE, TVSK Port Lacaj) megrendezett Fonyód Kupa vitorlás versenyt.A rekord számú nevezés ( 45 hajó) és az igazi vitorlázó idő napsütéssel, jó széllel, felejthetetlenné tette az első közös versenyünket. 6 induló osztály, 19 kupa, 1 különdíj.
Köszönjük hogy itt voltatok, várunk Benneteket jövőre is.

Eredmények:
Többtestű osztály

# Hajó Kormányos
1 Unicream Debreceni Ákos
2 Hoppá Joó Máriusz
3 Szőke Ciklon Benedek Ádám
4 Katamara Tavali Gábor

Cruiser osztály

# Hajó Kormányos Befutás
1 Triton Bodnár Imre 11:39:58
2 Inyama Molnár Gábor 11:48:36
3 Dolce Vita Sáfián László 11:52:08
4 Kis Medve Székely Róbert 11:55:11
5 Cserkész Gerencsér Szabolcs 12:08:34
6 Eziskész Szabó Zsolt 12:10:27
7 Segítőkész Dobra Zsolt 12:12:55
8 Naprakész Szendi Zsolt 12:21:17

Yardstick I

# Hajó Kormányos Befutás
1 Fortély Mucsi László 11:31:19
2 Distinti Saluti Dr. Bíró Péter 11:41:33
3 Lábad-X Lábady Zsolt 11:33:51
4 Natasa Fischer Dezső 11:47:06
5 Center Csorba Gábor 12:03:58
6 Bohó Németh Zsolt 12:04:36
7 Marlin Tarjányi Attila 12:04:41
8 Xtreme Ábrányi Tamás 12:14:07

Yardstick II

# Hajó Kormányos Befutás
1 Pacsirta Fodor Róbert 11:51:51
2 Foxy Lady Homonnay Adrián 11:52:38
3 Aphrodité Berényi András 11:55:50
4 Sail Vész Halenár István 12:03:58
5 Baloo Szilágyi Lajos 12:06:47
6 Juppijé Zsigmond Csaba 12:08:20
7 Kon-Tiki Parádi Péter 12:13:55
8 Dínó Fodor Miklós 12:19:04
9 Virtuelle Orsolics Zsolt 12:58:54
10 Dudu Szabó László 12:50:25
11 Szélhámos Cselényi Botond DNF
11 Unicum Next Pap Gábor DNF

Yardstick III

# Hajó Kormányos Befutás
1 Pepító Biczó Zoltán 11:10:57
2 Patiente Bodó Péter 11:15:00
3 Galiba Török Vince 11:38:22
4 Allure Pandúr László 11:37:52
5 Macera Győri Attila 11:49:22
6 Bianka László Gábor 11:58:10
7 Lazarotte DNF

Összevont yolle

# Hajó Kormányos Befutás
1 Dáridó Németh Dávid 12:03:58
2 Zendülő Andocsi Zoltán 12:17:20
3 Lázadó Dr. Gál Péter 12:13:55
4 Hobo Kenéz László 12:18:08
5 Csili (470) Balajty Dóra 13:08:18
6 470 Vörös Kiara DNF

Teljes eredmény táblázat letöltése