Eredményeink a Kékszalagon



Az idei szélcsendes Kékszalag a pszichés és fizikai állóképesség nagy próbája volt. Gratulálunk minden induló sporttársunknak, barátunknak.

  • Abszolút 66. helyen, YS I/1 csoportban hatodik helyen futott be a Lábad-,X Lábady Zsolt (FKVE) kormányzásával, 32 óra 10 perc alatt.
  • Abszolút 106. helyen, összevont cirkáló osztály 5. helyen az Ellinore, Gellér László Alapjos (FVE) kormányzásával 33 óra 5 perc alatt.
  • Abszolút 109. helyen, YS II csoport 7. helyen a Peták, Halenár István (FKVE) kormányzásával 33 óra 10 perc alatt.
  • Abszolút 114. helyen, Cruiser osztály első helyen a Lelkész, Heizler Tamás (FKVE) kormányzásával, 33 óra 14 perc alatt.
  • Abszolút 152. helyen, 11MOD osztály 5. helyen a Fortély, ifj Mucsi László (FVE) kormányzásával, 33 óra 50 perc alatt.
  • Abszolút 168. helyen, Elliot 770 osztály 5. helyen a Part-Y, Koncz Dániel (FKVE) kormányzásával 34 óra 5 perc alatt.
  • Abszolút 180. helyen, 8mOD osztály 11. helyen a Marlin, Tarjányi Attila (FVE) kormányzásával 34 óra 20 perc alatt.
  • Abszolút 182. helyen, YS II osztály 11. helyen a Pacsirta, Fodor Róbert (FKVE) kormányzásával, 34 óra 21 perc alatt.
  • Abszolút 233. helyen, 33.-as osztály 7. helyen a Mérges Rája, Gláser Antal (FKVE) kormányzásával 35 óra 55 perc alatt.
  • Abszolút 249. helyen, YS II osztály 30. helyen a Sólyom, Barták Imre (FVE) kormányzásával 36 óra 49 perc alatt.
  • Abszolút 272. helyen, 33.-as osztály 8. helyen a Puffin, Cselényi Botond Miklós (FKVE) kormányzásával, 39 óra 12 perc alatt.
  • Abszolút 292. helyen, YS II osztály 39. helyen a Just a Big Dinghy, Glatt Andor (FKVE) kormányzásával 42 óra 47 perc alatt.
  • Abszolút 317. helyen, Cruiser osztály 9. helyen a Fürkész, Bédi Attila (FKVE) kormányzásával 44 óra 20 perc alatt.

A befutottakon kívül elindultak még:

  • Oppá Hoppá YS I/2, korm: Pozsár László (FKVE)
  • Paloma Blanka YS II, korm: Fucskár László (FKVE)
  • Aeroplane YS I/2, korm: Márfy Miklós (FKVE)
  • Hétdudás YS II, korm: Dobi Dénes (FKVE)
  • Indigo YS I/2, korm: Balassa Béla (FVE)
  • Piszkos Fred YS III/1, korm: Kiss-Orbán László (FVE)
  • Társas játék SY I/2, korm: Kláris Zsolt (FKVE)
  • Adele Cruiser, korm: Schneider János (FKVE)
  • Pyxis YS I/2, korm: Nadj István (FKVE)

Mindenkinek gratulálunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.